Wist je dat... ?

Wist je dat…

… Project Biest een nieuwe activiteit organiseert ? Schaken voor jong en oud in een gezellige sfeer in de kleine zaal van oc De Roose. Iedereen die de schaakregels kent, is welkom. Breng een schaakspel mee als je er één hebt. Op dinsdag 20 februari, 19 maart en 9 april, telkens om 18 uur
… alle Biesteneirkes van 2023 terug te vinden zijn in het Archief op de website www.biesteneirke.be ? Ondertussen zijn al 110 Biesteneirkes – sinds 2013 – gedigitaliseerd en publiek raadpleegbaar
… Project Biest binnenkort alle nieuwe bewoners een kaart met nuttige informatie over de wijk zal overhandigen ? Waar vind ik de glasbol en een broodautomaat ? Waar kunnen mijn kinderen spelen en voetballen ?
… het stadsbestuur een aantal gratis vormingen Reanimeren en defibrileren organiseert ? De vorming in oc De Roose vindt plaats op dinsdag 27 februari van 19 tot 22 uur. Inschrijven kan via preventie@waregem.be of 056 62 67 20. Let op: de plaatsen zijn beperkt tot 15 personen per sessie.