Artikels

Het Waregems Herbergenboek is er !

Het nieuwe boek van De Statievrienden Waregem santé ! bevat de geschiedenis van het bier, het ontstaan van het drankgebruik, brouwerijen en cafés; ook echt gebeurde verhalen en feiten die plaats vonden in onze cafés.
Het is een aantrekkelijk en boeiend werk geschreven door Waregemse penneridders. In het boek staan ook verhalen over enkele cafés in de Lebbestraat, de Bieststraat en de Deerlijkseweg. Kortom: het is een boek dat in uw boekenkast niet mag ontbreken. Wie een hart heeft voor Waregem en zijn uitgangsleven komt hierin aan bod. Het boek brengt grote verhalen over kleine mensen en kleine verhalen over grote mensen. Tot op heden ontdekte de groep niet minder dan 850 namen van ooit bestaande cafés in Waregem.
300 blz leesplezier op A4-formaat met harde kaft kan je nu bestellen via statievrienden@gmail.com. De prijs is 47 euro per boek. Vanaf 1 januari zal het boek te verkrijgen zijn in Standaard boekhandel, Delhaize St.-Eloois-Vijve en enkele bekende krantenwinkels in Waregem.